Range Silver Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, Özellikleri, İnceleme ve Fiyatı

Türkiye’nin yeni yeni adını duyurmaya başlayan markası olan Range’nin silver saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Range silver saç kurutma makinesi kullanıcı yorumu, teknik özellikleri, inceleme ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Range, 2022 yılında kurulmuş elektronik eşyalar üreten bir Türk markasıdır. Şimdilerde ürün yelpazesinde az cihaz olmasına rağmen günden günde daha fazla cihazı üretmektedir. Bunlardan bir tanesi de saç kurutma makinesidir. Range’nin silver model saç kurutma makinesi uygun fiyatı ve üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde çok ucuza satılabilmektedir.

Range Silver Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Range silver’in kolay tutma yeri elinizi fazla yormuyor. Akıllı tasarımı sayesinde makineyi kolayca temizleyebiliyorsunuz. 2300 W gücünde motoru bulunuyor.  50-60 Hz frekans aralığı sayesinde oldukça etkilidir. Kutusunun içinden dar fön başlığı, difüzör başlık çıkmaktadır. Uç tarafında asma halkası bulunuyor. 2 kademe sıcaklık ve 2 kademe hız ayarı mevcuttur.

Range Silver Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Evim için saç kurutma makinesi almak istiyordum. Almışken hem kaliteli olsun hem de ucuz olsun istiyordum. Bu sırada Bim’e uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Range Silver model saç kurutma makinesini aldım. Uzun saçlarım olmasına rağmen kısa sürede kurutuyor. Fön çekerken çok yardımcı oluyor. Üfürme gücü çok muhteşem. Sıcak ayarına aldığınız zaman bir kaç saniye içerisinde ısınıyor. Dibinde bulunan asma halkası sayesinde kullanırken bırakmam gerektiğinde yardımcı oluyor. Dışında kaliteli ve sağman plastik malzeme kullanılmış. Saçlarımı kıvırcık yapmak istediğimde çok başarılı. Sıcaktan soğuğa aldığınızda anından soğuk üflemeye başlıyor.

Range Silver Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Eğer sizde saç kurutma makinesi almak istiyorsanız muhakkak Range Silver’i araştırmanızı tavsiye ederim. Bu cihazın aynı kalite ve özellikte olanları neredeyse iki katı daha pahalıya satılıyor. Fiyat performans açısından tavsiye edebileceğim bir cihaz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Range Silver Saç Kurutma Makinesi Teknik Özellikleri
Güç 2300 Watt
Voltaj 220-240V
Frekans 50/60 Hz
Sıcaklık Ayarı Var (2 kademe)
Hız Ayarı Var (2 Kademe)
Fön Başlığı Var
Difüzör Başlık Var
Asma Halkası Var
Renk Siyah, Beyaz
Model Kodu Silver
Garanti Süresi 24 Ay

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.