Kiwi Kablosuz Mop Paspas Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, Özellikleri, İnceleme ve Fiyatı

Türkiye’nin yerli ev elektroniği üreticisi Kiwi’nin kablosuz yüzey temizleyici mop paspas nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KSC-4240 kablosuz yüzey temizleyici mop paspas kullanıcı yorumu, inceleme, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Kiwi markası uygun fiyatlı ama özellikleri cihazlar üretmesiyle bilinen bir markadır. Türkiye’nin yerli markalarından olan Kiwi, bir evde kullanılabilecek her türlü elektronik eşyayı üretmektedir. Mutfak eşyalarından temizleme cihazlarına kadar çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Bunlardan bir tanesi de elektrikli mop paspas cihazıdır. Özellikle sert zeminlerde ev kadınlarının işini oldukça kolaylaştıran bir üründür.

Kiwi Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Beyaz renkte üretilen bu paspas, dönebilen başlığı sayesinde parke, laminant ve fayans gibi yerlerde oldukça etkilidir. 60 W gücünde motoru bulunuyor. Şarjlı olması taşınabilmesini kolaylaştırıyor. 2000 mAh bataryası ile 60 dakikaya kadar çalışabilmektedir. 270 ml su kapasitesi ile 50 metrekare ıslak alandan temizlik yapabilir. Kutusundan 2 adet temizleme bezi, 2 adet parlatma bezi çıkmaktadır. Altında bulunan Led ışıklı aydınlatma ile karanlık yerlerde bile çok rahat temizlik yapabilirsiniz.

Kiwi Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas Kullanıcı Yorumu

Bel fıtığı olduğum için artık yere eğilip silemiyordum. Sıradan paspaslar ise işimi görmüyordu. Çünkü yine belimi zorlamak zorunda kalıyordum. Bu yüzden bende işimi kolaylaştıracak elektrikli ve şarjlı bir şey almak istiyordum. Bu sırada Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Kiwi’nin şarjlı mop paspasını gördüm ve aldım. Banyoda fayanslar üzerinde oldukça etkili. yere dökülen sabun artıklarını falan çok iyi temizliyor. Parke üstünde yapışmış şeyleri önce ıslatıyorum sonra bununla siliyorum. Ön tarafından bulunan ışık sayesinde karanlık odalarda bile sildiğim yeri görebiliyorum. Tek şarj ile evin tüm sert zeminlerini rahatça temizleyebiliyorum.

Kiwi Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas Alınır Mı?

Yer silmek her kadın için büyük eziyet. Çünkü çok fazla güç harcamanıza ve kendinizi zorlamanıza neden oluyor. Kiwi’nin bu cihazı sayesinde artık kolayca temizlik yapabiliyorum. Fiyat performans açısından baktığınız zaman bu paraya sıradan mop ancak alırsınız. Bim markete çok ucuz fiyatlara gelebiliyor. eğer sizde ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kiwi Kablosuz Yüzey Temizleyici Mop Paspas
Güç 60 Watt
Batarya Voltajı 7.4 V
Batarya Kapasitesi 2000 mAh
Şarj Süresi 3-4 Saat
Kullanım Tipi Mop Paspas
Ürün Kodu KSC 4240
Aydınlatma Beyaz LED
Aparatlar 2 Adet Temizleme Bezi
2 Adet Parlatma Bezi
Garanti Süresi 2 Yıl

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.