Kiwi KCC 4325 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli ev elektroniği markalarından bir tanesi olan Kiwi’nin KCC 4325 koltuk ve halı yıkama makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KCC4325 koltuk ve halı yıkama makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Teknoloji artık ev işlerinde kadınların çok fazla yorulmamasını sağlıyor. Eskiden kadınlar halı yıkamak için balkonda ve dışarda halıları çıkartır saatlerce uğraşırlardı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte halı ve koltuk yıkamakta çok kolay bir hal aldı. Piyasada onlarca marka ve modelde halı ve koltuk yıkama makinesini vardır ve bunlar hiç ucuz değildir. Ancak Kiwi gibi markalar çok uygun fiyata ev elektroniği ürünleri satabilmektedir. Halı ve koltuk yıkama makinesi modeli olan Kiwi KCC-4325 uygun fiyatı ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Hatta A101 gibi marketlerde çok daha ucuza satılabilmektedir.

Kiwi KCC 4325 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi
Kiwi KCC 4325 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Kiwi KCC 4325 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Oldukça kullanışlı ve kaliteli bir makinedir. 750 w gücünde motoru bulunuyor. 2 farklı emiş hızı ayarı vardır. 4 litre temiz su, 1.5 litre kirli su deposu mevcuttur. 12 kPa düşük emiş, 18 kPa yüksek emiş gücü vardır. Hortumu 175 santim ile ideal uzunluğa sahiptir. Maksimum 40 derece sıcaklıkta yıkama yapabilmektedir. 3 metre uzunluğundaki kablosu ile çok büyük alanlarda prizden çıkartmadan yıkama yapabilmektedir.

Kiwi KCC 4325 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Teknik Özellikleri
Motor Gücü 750 Watt
Temiz Su Deposu Hacmi 3 L
Kirli Su Deposu Hacmi 1.5 L
Hız Ayarı Var (2 Kademe)
Düşük Hız Emiş Gücü 12 kPa
Yüksek Hız Emiş Gücü 18 kPa
Hortum Uzunluğu 1.75 Metre
Kablo Uzunluğu 3 Metre
Otomatik Kablo Sarma Var
Maksimum Su Sıcaklığı 40° C
Siklon Filtre Var
Toz Torbası Var
Başlık Sayısı 3 Adet
Renk Beyaz
Toz Haznesi Var
Su Haznesi Var
Su Püskürtme Var
Ses Seviyesi 80 dB (Desibel)
Garanti Süresi 24 Ay
Araba Koltuğu Yıkarken
Araba Koltuğu Yıkarken

Kiwi KCC 4325 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Kullanıcı Yorumu

Evimde köpek beslediğim için koltuklarım ve halılarım çok fazla kirleniyor. Sürekli yıkamacıya para vermekten artık yorulduğum için evde kendim yıkamak için bir koltuk ve halı yıkama makinesi almak istiyordum. Bu sebeple araştırma yaparken A101’e indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Kiwi KCC4325 halı yıkama makinesini aldım. İçine deterjan ve suyunu doldurduktan sonra çok güzel bir şekilde yıkıyor. Halılarda hiç leke bırakmayacak şekilde çekiyor. Hatta kurumuş çikolata lekesi gibi zorlu kirleri bile yıkayabiliyor. Halıyı yıkadıktan sonra suyunu çektirince neredeyse iyice kurumuş halde veriyor. Eşim araba yıkamakta da kullanıyor. Detaylı temizliğe vereceği para cebine kalıyor. Arabanın koltuklarında bulunan kurumuş lekeleri bana mısın demeden temizliyor. Kablosunun uzun olması yıkama mesafesinin uzun olmasını sağlıyor. Ben balkonda yıkama yaparken fişe mutfakta takılı oluyor. Evde koltuk ve kanepe yıkamada da çok kullanışlı. Aparatı sayesinde yıkaması en zor olan koltuk kenarlarını falan çok iyi bir şekilde temizliyor.

Kiwi KCC 4325 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Alınır Mı?

Bir otomobilin detaylı iç dış temizliğinin parasına bu makineyi alabilirsiniz. Ben sürekli çalıştırıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Evde halılarda ve koltuklarda çok başarılı bir makine. Halı ve koltuklar artık tertemiz oluyor. En zorlu ve inatçı lekeleri bile çıkartıyor. Fiyat performans açısından alınabilecek en iyi ürünler arasında. Bence mutlaka her evde bulunması gereken makine. Ayrıca takip ederseniz A101 gibi indirim marketlere piyasa fiyatının çok daha altında geliyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.