Kiwi KCC-4320 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme, Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticisi Kiwi’nin KCC-4320 model koltuk ve halı yıkama makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KCC 4320 koltuk ve halı yıkama makinesi kullanıcı yorumu, fiyatı, incelemesi ve teknik özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Eskiden kadınların halılarını yıkamak için dışarıya hortum çıkartır ve yıkardı. Ancak bu hem su israfına neden oldu hem de çok uzun zaman alırdır. Ayrıca halı yıkamak çok yorucu bir işlemdi. Koltuk yıkama ise kadınlar için en zor ev işlerinden bir tanesidir. Çünkü koca koltukları saatlerde bir bez yardımıyla silmek gerekiyordu.

Ama gelişen teknoloji sayesinde artık halı ve koltuk yıkama çok basit bir işlem olmaya başladı. Makineler tarafından herkes kendi halı ve koltuğunu kolaylıkla yıkayabilir hale geldi. Bu konuda piyasada çok farklı marka ve modellerde koltuk ve halı yıkama makineleri mevcut. Yerli markalar ise uygun fiyatlara üstün özellikli cihazlar satıyor. Bunlardan bir tanesi de Kiwi’nin KCC4320 model koltuk ve halı yıkama makinesidir. Uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. Hatta A101 markete indirimli ürün olarak piyasa fiyatının bile çok daha altına gelebilmektedir.

Kiwi KCC-4320 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1.4 litre temiz su ve 1.2 litre kirli su deposu bulunuyor. 650 W gücünde motoru bulunuyor. 1.2 metre hortum uzunluğu ile oldukça uzun mesafelerde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte 3 metre kablosu ile evinizin hemen hemen bir ucundan diğer ucuna kadar uzanabilir. Dakikada 300 ml su çevirisi yapabilmektedir. Koltuk, halı, otomobil döşemesi, kanepe ve diğer kumaş içeren eşyalarınızı kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Kiwi KCC4320 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Teknik Özellikleri
Motor Gücü 650 Watt
Emiş Gücü 12 kpa
Temiz Su Hacmi 1400 ml
Pis Su Deposu Hacmi 1200 ml
Maksimum Su Sıcaklığı 40° C
Su Jeti Akışı Dakikada 300 ml
H.E.P.A Filtre Yok
Siklon Filtre Yok
Toz Haznesi Yok
Kablo Uzunluğu 3 metre
Kablo Sarma Var (Otomatik)
Hortum Uzunluğu 1.3 litre

Kiwi KCC-4320 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Kullanıcı Yorumları

Evimde küçük çocuğum olduğu için bir koltuk ve halı yıkama makinesi almak istiyordum. Çünkü bebek sürekli koltukları ve halıları kirletiyordu. Artık halı yıkamacıya para vermektense kendim yıkamayı istiyordum. Bu sebeple araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Kiwi KCC-4320 koltuk ve halı yıkama makinesini gördüm ve aldım. Gerçekten çok kaliteli ve güzel bir cihaz. Halılarda en zorlu lekelerde bile güzel çıkartıyor. Ayrıca çekim sonrası halılar çok ıslak kalmıyor. İnce uçlu başlığı sayesinde koltuk yıkamada çok kolay ve pratik oluyor. Bazen eşim otomobil iç döşemelerini yıkamak için kullanıyor. Eskiden her altı ayda bir bu makinenin fiyatı kadarını iç yıkama için veriyordu. Şimdi ise bir gününü ayırıyor kendisi hallediyor. Sonuç olarak parasına göre çok kaliteli ve güzel bir cihaz.

Kiwi KCC-4320 Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Alınır Mı? 

Parasına baktığınız zaman yaptığı iş çok daha başarılı. Örneğin tüm evin halılarını bir kerede yıkatma parasına bu makineyi alabilirsiniz. Veya evde sadece 1 halıyı yıkatmak isterseniz halı yıkamacı maliyet nedeniyle gelip almıyor. Bu gibi durumlar için falan güzel kullanışlı. Fiyat performans ürünü olarak baktığınız zaman gayet alınabilecek bir üründür.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.