Heifer Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü cihazlarıyla bilinen Heifer’in saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Heifer saç kurutma makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Saç kurutma makinesi muhakkak her evde bulunması gereken bir cihazdır. Ancak piyasada çok farklı marka ve modellerde saç kurutma makineleri bulunmaktadır. Bir çok kişi güçlü saç kurutma makinesi almak ister. Ancak yüksek watt gücüne sahip saç kurutma makineleri çok pahalıdır. Bu konuda oldukça iddialı bir marka olan Heifer, çok güçlü ve kaliteli saç kurutma makinelerini uygun fiyatlara satabilmektedir. Hatta bim marketlerde indirimli olarak piyasa fiyatının bile çok daha altına satılabilmektedir.

Heifer Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 2200W gücünde motoru bulunuyor. Böylelikle tıpkı güçlü kuaför cihazları gibi üfürme gücü sağlayabilir. Kutusunun içinden hava yönlendirici başlık, difizör başlık ve fırçalı başlık çıkmaktadır. üç kademeli sıcaklık ayarı bulunuyor. Turbo ve normal mod olmak üzere iki hız ayarı vardır. Otomatik kapanma özelliği yoktur. Kablosunun ucunda 360° dönebilen asma halkası vardır. DC motor tipinde üretilmiştir.

Heifer Saç Kurutma Makinesi Teknik Özellikleri
Motor Gücü 2200 Watt
Sıcaklık Ayarı Var – 3 Kademe
Hız Ayarı Var – 2 Kademe
Başlıklar Difizör Başlık
Fırçalı Başlık
Hava Yönlendirme Başlığı
İyon Özelliği Yok
Motor Tipi DC
Kablo Uzunluğu 1 Metre
Renk Siyah
Garanti Süresi 2 Yıl

Heifer Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben kalın ve sık telli saçlara sahibim. Bu yüzden güçlü bir saç kurutma makinesine ihtiyacım var. Araştırma yaparken hepsinin çok pahalı olduğunu gördüm. Ancak Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Heifer saç kurutma makinesini aldım. Gerçekten çok hızlı bir üfleme gücüne sahip. Uzun ve ıslak saçları bile kısa süre içerisinde kurutuyor. Fön çekme ve saç düzleştirme konusunda çok başarılı. Bazen uzun süre çalıştırdığım oluyor ve bir sorun yaşamıyor. Fön sırasında ikide bir elimden bırakmak zorunda kalıyorum. Dönebilen askı kısmı bu konuda çok işime yarıyor. Her gün muhakkak çalıştırıyorum.

Heifer Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Saç kurutma makinesi konusunda oldukça güzel ve kaliteli bir cihaz. Çok güçlü olması benim bu ürünü almamdaki en büyük etkendi. Ben 1 yıldır kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim. Zaten Bim markete aktüel ürün olarak piyasa fiyatının neredeyse yarısına geliyor. Fiyat performans açısından alınabilecek en iyi saç kurutma makinelerinden bir tanesi.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.