Heifer Mega Robot Blender Seti Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Uygun fiyatlı ürünleriyle bilinen Heifer’in Mega Robot blender seti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Heifer mega robot blender seti kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Ev kadınlarının mutfaktaki en büyük yardımcılarından bir tanesi blender setleridir. Bu cihazlar ile karıştırma, doğrama ve çırpma işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Yemek hazırlamak istediğinizde kısa süre içerisinde tüm karışımı hazırlamaya olanak sağlamaktadır. Piyasada onlarca marka ve modelde blender seti bulunmaktadır. Bunların genel olarak fiyatları çok pahalıdır. Ancak Heifer gibi markalar kaliteli cihazları uygun fiyatlara satabilmektedir. Heifer’in mega robot blender seti uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. Heifer markalı ürünleri daha çok Bim ve A101 gibi marketlerde çok uygun fiyatlara görebiliyoruz.

Heifer Mega Robot Blender Set Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1500 w gücünde bir motoru bulunmaktadır. Bu motor 50/60 Hz frekansında ve 220-230 V voltajda çalışmaktadır. 1.2 m uzunluğunda kablosu mevcuttur. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik doğrayıcı bıçakları vardır. Normal ve turbo olmak üzere iki hız kademesi vardır. 800 ml. ölçü kabı bulunmaktadır. Doğrayıcı haznesi ise 1500 ml. hacmindedir. Doğrama bıçakları ve çırpma mikser başlıkları çıkmaktadır. Gövde ve hazneleri plastikten imal edilmiştir.

Heifer Mega Robot Blender Set Kullanıcı Yorumu

Mevcut kullandığı blender bozulduğu için yenisini almam gerekiyordu. Ancak ben asgari ücretle geçinen birisi olduğumdan öyle çok büyük bir bütçem yoktu. Uygun fiyatlı ve özellikli bir cihaz arıyordum. Araştırma yaparken Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm Heifer mega robot blender seti aldım. Sert meyve ve sebzeleri un ufak edecek şekilde parçalıyor. Örneğin pide içi hazırlarken soğan ve domatesleri püre haline gelecek kadar çekiyor. Havuç ve turp gibi çok sert yiyeceklerde bile çok başarılı sonuçlar veriyor. Kek içi ve bebek maması hazırlarken çok güzel karıştırma işi yapıyor. Turbo modunda buz bile kırabiliyorum. Her gün defalarca çalıştırdığım oluyor. Buna rağmen en ufak bir sorun yaşamadım. Parçaları zaten bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Doğrama ve ölçme haznesi plastikten yapılmış. Bunları da bulaşık makinesinde yıkıyor. Bıçaklarında en ufak bir paslanma olmadı.

Heifer Mega Robot Blender Set Alınır Mı?

Blender seti almak için büyük miktarda parayı gözden çıkartmalısınız. Ancak Heifer ve Bim market işbirliği ile neredeyse bir bıçak parasına blender seti sahibi olabiliyorsunuz. Fiyat performans açısından incelediğiniz zaman gayet alınabilir. Dediğim gibi ben sürekli kullanıyorum ve çok memnunum. Sizin de blender ihtiyacınız varsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.