Flavel 2 in 1 Stick Dik Süpürge Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumu

Türkiye’nin yerli ev eşyası üreticisi olan Flavel’in FLV190 2’si 1 arada stick dik süpürge modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Flavel FLV-190, 2 in 1 stick dik süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Ürünü incelemeden önce Flavel markasından biraz bahsetmek gerekiyor. Arçelik ülkemizin en eski ve en kaliteli beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Ancak Arçelik almaya herkesin maddi gücü yetmediği için kendine alt markalar oluşturmuştur. Flavel’de Arçelik çatısı altında bulunan bir markadır. Hatta Arçelik fabrikalarında üretilmektedir. Ucuz ev eşyaları arasında Flavel, en kaliteli olanlarından bir tanesidir. Flavel, bir evde kullanılabilecek her beyaz eşya ve ev elektroniği ürünleri üretmektedir. Bunlardan bir tanesi de FLV190 model kodlu 2 in 1 stick dikey süpürge modelidir.

Flavel 2 in 1 Stick Dik Süpürge Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 850 W gücünde motoru bulunuyor. Kablolu el süpürgesi veya kablolu dikey süpürge olarak kullanabilme imkanı sağlamaktadır. 0.6 litre toz haznesi kapasitesi vardır. HEPA filtresi sayesinde oldukça sağlıklıdır. 5 metre kablo uzunluğu ve 7 metre çalışma yarı çağı ile çok geniş alanlarda kullanılabiliyor. Islak zeminlerde kullanmaya uygun değildir. Ürünün 2 yıl garantisi bulunuyor.

Flavel 2 in 1 Stick Dik Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evimde küçük çocuklarım olduğu için sürekli yerlerde bir kirler oluyordu. Ben ise büyük süpürgeyi ikide bir çıkartmaktan yorulmuştum. Maddi durumun çok iyi olmadığından uygun fiyatlı dik süpürge almak istiyordum. Ancak fiyatlarının yüksek olması sürekli beni durduruyordu. Bu sırada A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm bu dik süpürgeyi gördüm ve aldım. İlk başta çok ucuz olması sebebiyle büyük bir beklentim yoktu. Ancak kullanmaya başladıkça ön yargılı davrandığımı anladım. Halı üstünde en ufak bir pislik kalıntısı kalmıyor. Motorunun emiş gücü gayet güzel. Hatta fayans, parke, laminant gibi sert zeminler de de iyi iş çıkartıyor. Köşe başlığı sayesinde uzanmadığı ve süpüremediği hiç bir yer kalmıyor. Temizliği çok kolay oluyor. Tek düğme ile toz haznesi çıkartılıyor. El süpürgesi olarak kullanılabilmesi mutfakta iyi oluyor. Bazen sadece masanın altını kolayca süpürebiliyorum.

Flavel 2 in 1 Stick Dik Süpürge Alınır Mı?

Yazının başında dediğimiz gibi Flavel, Arçelik markası olduğu için yaygın servis ağına sahip. Ayrıca çok kaliteli bir yapısı var. Eğer uygun fiyatlı dik süpürge arıyorsanız bu tam size göre diyebilirim. Fiyat performans açısından baktığınızda alınabilecek en iyi süpürge.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.