Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme, Özellikleri ve Fiyatı

Dünyanın en büyük elektrikli ev aletleri üreticilerinden bir tanesi olan Fakir’in Rocky SB 5150 dik süpürge nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Rocky SB5150 2’si 1 arada dikey kablolu süpürge kullanıcı yorumu, teknik özellikler, inceleme ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Bildiğimiz elektrikli süpürgeler kullanırken çok hantaldır ve yorucudur. Zaten son zamanlarda satış rakamları gittikçe azalmakta. Bunun yerine dik süpürgeler daha fazla satılı hale geldi. Hem kullanım kolaylığı, hem kolay taşınabilmektedir.

Teknoloji geliştikçe dik süpürgeler kolay temizlenmesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Ev içerisinde kullanılan elektronik aletler denildiği zaman akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Fakir, elektrik süpürgesi konusunda oldukça ileridir. Bir Alman markası olan Fakir’in Rocky serisi SB 5150 model dik süpürgesi özellikleri ve sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Ayrıca bu kaliteli cihaz A101 gibi indirim marketlerde piyasa fiyatının bile çok altına satılabilmektedir.

Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 500 W gücünde bir motora sahiptir. EPA filtresi sayesinde oldukça demizdir. Kablolu olması uzun süre kullanmanıza olanak sağlıyor. Kullandıktan sonra kablo sarma kancasına kablosu sarılabiliyor. 0.5 litre toz haznesi bir kaç oda için yeterli oluyor. Bumerang başlığı, mobilya fırçası ve üçgen başlık kutusunun içinden çıkmaktadır. Tam seviyede çalışırken 27 desibel ses çıkartmaktadır.

Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evimde 1 yaşında bebeğim var ve artık emekliyor. Durum böyle olunca eline aldığı her şeyi döke saça yiyor. Özellikle mutfak ve oturma odası çok fazla batıyor. Sürekli elektrikli süpürgeyi çalıştırmak çok yorucu oluyordu. Bu sebeple kullanımı kolay olduğunu bildiğim dik süpürge alma kararı verdim. Araştırma yaparken A101 markete çok ucuz fiyata geldiğini gördüğüm Fakir Rocky SB-5150 dik süpürge aldım. Önce keşke şarjlı olsaydı diyordum. Ancak kablolu olması istediğiniz süre boyunca kullanmanızı olanak sağlıyor. Halı üstünde çok güzel temizleme yapıyor. Hatta yapışmış pislikleri bile çekebiliyor. Laminant, parke ve fayans gibi sert zeminlerde çok iyi çekim yapıyor. Ancak suya dayanıklı olmadığından ıslak zeminlerde kullanamıyorsunuz. Çok fazla ses çıkartmıyor. Bazen çocuk uyurken çalıştırıyorum ve rahatsız etmiyor. Başlıkları çok mükemmel. Koltuk minderlerinin arasına falan çok iyi giriyor. Bumerang başlığı dip köşe temizliklerde harika iş çıkartıyor.

Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Alınır Mı?

Fakir markasının kalitesini tartışmak zaten olmaz. Ben aldım güzelce kullanıyorum. Eğer dik süpürge ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Zaten A101, Bim ve Şok gibi marketlere piyasaya fiyatının neredeyse yarısına geliyor. Fakir rocky sb 5150 dik süpürgeyi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Teknik Özellikleri
Motor Gücü 500 Watt
Filtre EPA 10
Toz Haznesi Hacmi 0.5 L
Kablo Uzunluğu 7 metre
Kablo Sarma Kancası Var
Tek Tuşla Temizleme Var
Başlıklar Bumerang Aparatı
Fırçalı Başlık
Üçgen Başlık
İnce Uçlu Başlık
Ses Seviyesi 27 dB (Desibel)
Garanti Süresi 24 ay

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.