Blaupunkt S10 Robomaster Akıllı Robot Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Alman markası olan Blaupunkt’un S10 Robomaster model akıllı robot süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Blaupunkt S10 Robomaster Akıllı Robot Süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Blaupunk, ülkemizde daha çok oto teyp ve otomobil aksesuarları ürünleriyle bilinen bir markadır. Ancak son 1-2 yıldır ev ve mutfak aletleri satışına da Türkiye’de başlamıştır. Blaupunk, Alman markası olup bir asırdan bu yana üretimler yapmaktadır. Ürettiği her cihaz oldukça kaliteli ve sağlamdır. Bu marka ülkemizde son bir yıldır ev aletleri satışına da başlamıştır. Robot süpürge konusunda da S10 Robomaster modeli özellikleri ile dikkat çekmektedir. Blaupunk markalı robot süpürgeler Bim marketlerde çok uygun fiyatlara satılabiliyor.

Blaupunkt S10 Robomaster Akıllı Robot Süpürge Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 40 W gücünde bir motoru bulunuyor. DC 14.8V voltaj ile çalışmaktadır. 650 ml toz toplama kapasitesi vardır. Hepa filtresi sayesinde oldukça sağlıklıdır. Şarj süresi 4-6 saat kadar sürmektedir. 350 ml pis su deposu bulunuyor. 65 dB ses seviyesi ile oldukça sessizdir. 5200 mAh bataryası ile 3 saat kadar çalışma süresi bulunuyor. 15 derecelik yüksekliğe tırmanabilmektedir. Android ve IOS uygulaması ile telefondan kontrol edilebilmektedir. Kutusunun içinde şarj adaptörü, 2 adet hepa filtre, 2 adet paspas, 4 adet yan fırça, 1 adet temizleme fırçası, 1 adet toz ve su deposu çıkmaktadır. Çarpmayı önleyici sensörleri bulunuyor.

Blaupunkt S10 Robomaster Akıllı Robot Süpürge Kullanıcı Yorumu

Hem küçük çocuğum var hem de çalışan bir kadınım. Bu yüzden evde temizlik yapmak için akşamları çok vaktim kalmıyor. Çünkü yemek ve çocuğun işleri derken vaktim kalmıyor. Bu yüzden hiç değilse yerlerin süpürülmesi için bir çözüm bulmam gerekiyordu. Uzun zamandır bir robot süpürge almak istiyordum. Ancak fiyatlarını görünce her erteliyordum. Çünkü ben ve eşim asgari ücret ile geçinmeye çalışıyoruz. Bu sırada araştırma yaparken Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Blaupunk S10 Robomaster robot süpürgeyi gördüm ve aldım. Kısa bir kurulum aşamasından kullanılabilir hale geldi. Evin her tarafını akşama kadar süpürüyor. Kuru zeminlerde en ufak bir toz tanesi bile bırakmıyor. Dip köşe demeden evin her santimini temizliyor. Benim en büyük korkum yere düşmüş ufak sert cisimler oluyordu. Çünkü çocuk bunları ağzına atabilirdi. Akşam eve geldiğimde her yeri tertemiz bir şekilde görüyorum. Islak zeminlerde bile çok iyi iş çıkartıyor. Ayrıca mobil uygulamasından süpürgeyi iş yerimden takip edebiliyorum. Temizliği çok kolay oluyor.  Bazen gece çalıştırıyorum. Çalıştığının sesi hiç duyulmuyor bile.

Blaupunkt S10 Robomaster Akıllı Robot Süpürge Alınır Mı?

Robot süpürgeler artık her evin ihtiyacı olmuş durumda. Çok kullanışlı ve faydalı cihazlar. Ben daha önce almadığıma çok pişman oldum. Blaupunkt markasının kaliteli olduğunu biliyorum. Bim markete bu kadar ucuza gelince kaçırmadan almıştım. Size de kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem çok ucuz hem de çok kaliteli robot süpürge. Fiyat performans açısından incelediğiniz zaman kesinlikle parasını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.

Blaupunkt S10 Robomaster Teknik Özellikleri
Güç 40 Watt
Batarya Kapasitesi 5200 mAh
Batarya Tipi DC
Şarj Süresi 4-6 Saat
Voltaj 14.8 V
Toz Haznesi Kapasitesi 850 ML
Su Haznesi Kapasitesi 350 ML
Çalışma Süresi 2-3 saat
Engel Tanıma Var
Çarpma Sensörü Var
Ses Seviyesi 65 Desibel
H.E.P.A Filtre Var
Mobil Uygulama Var (Android ve IOS)

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.